rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


 Firma JUCO istnieje na bazie rodzinnych tradycji kowalskich.
W 1958 roku założył ją Józef Światłoń. Później firmę obejmują synowie Janusz i Wiesław. Dynamiczny rozwój firmy rozpoczął się pod koniec lat osiemdziesiątych i trwa do dziś. Rozpoczęliśmy wówczas produkcję kilkudziesięciu rodzajów narzędzi ręcznych. Po zastosowaniu najlepszej technologii produkujemy ponad 600 profesjonalnie wykonanych wyrobów w różnych odmianach. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy trzy wersje narzędzi: tradycyjne, standard, lux. Wyroby tradycyjne produkowane są według dawnych technologii bardzo dobrej jakości w najniższym przedziale cenowym. Są to produkty dla klientów, których interesuje wysoka jakość i estetyka tradycyjna. Towary oznakowane marką LUX niejednokrotnie przewyższają jakością wiele uznanych firm przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjności cen. Są to narzędzia elektryczne, ślusarskie i budowlane. Na wszystkie narzędzia otrzymaliśmy certyfikat jakości.

 

W 2003 roku utworzyliśmy zakład produkcyjny na Ukrainie. Wyroby wykonane w Kijowie sprzedajemy na rynku lokalnym. Ogółem w dwóch zakładach zatrudniamy 160 pracowników. Firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem produkcyjnym, magazynowym oraz transportem do dystrybucji naszych wyrobów. Zastosowanie nowoczesnych technologii w naszej firmie (kilka nagrzewów indukcyjnych, młoty do kucia LASCO, obrabiarki numeryczne , centra obróbcze CNC, urządzenia do obróbki cieplnej) pozwoliło na zwiększenie wydajności i jakości wykonywanych wyrobów jak też ich powtarzalność.

W 2010 roku odpowiadając kontrahentom na wiele zapytań ofertowych rozpoczęliśmy produkcje złącz budowlanych oraz wiele innych odkuwek. W ten sposób została poszerzona baza produkcyjna o nowe wyroby.


Gromadząc doświadczenia i doskonalenie umiejętności zdobywamy coraz większe uznanie w kraju i za granicą. Jakość i atrakcyjność naszych wyrobów docenili już klienci w Polsce jak również na rynku Europy Wschodniej i Zachodniej. Przedstawiając Państwu informacje zawarte w niniejszym katalogu zapewniamy, że realizacja Waszych zamówień i potrzeb będzie przygotowana w sposób profesjonalny dając obopólne zadowolenie co przyczyni się i będzie zachętą do zakupu produkowanych przez nas narzędzi i dalszej współpracy.

Prosimy o stosowanie narzędzi zawartych w tym katalogu zgodnie z przeznaczeniem, stosując wszelkie środki bezpieczeństwa , aby chronić swoje życie i zdrowie od nieszczęśliwych wypadków.

Skorzystaj z możliwości jakie oferuje JUCO

Juco

Juco - Pasywny-budynek.pl
Siedziba firmy:

Wolności 21 32-440 Sułkowice

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 273 20 30