rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Marka Weber jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Utożsamiana jest z wysokiej jakości materiałami i rozwiązaniami elewacyjnymi, systemami ociepleń, tynkami i farbami fasadowymi, a także systemami podłogowymi, hydroizolacjami i zaprawami technicznymi oraz materiałami do układania płytek ceramicznych. Tak szeroka oferta produktowa jest efektem połączenia Weber Terranova (systemy ociepleń) z firmą maxit (podkłady podłogowe i posadzki przemysłowe) oraz Deitermann (specjalistyczne hydroizolacje oraz zaprawy do napraw konstrukcji żelbetowych). Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska.
 
Weber w Polsce tworzy zespół ponad 260 pracowników, 2 fabryki wytwarzające gotowe mieszanki budowlane (znajdujące się w Gdyni i Górze Kalwarii ) a także terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Na rynku marka Weber jest reprezentowana przez blisko kilkudziesięciu doradców technicznych, instruktorów, przeszkolonych wykonawców i projektantów. Dostępność produktów zapewnia ogólnopolska sieć setek punktów dystrybucji: hurtowni, punktów sprzedaży detalicznej i marketów budowlanych. 

Weber działa zgodnie z filozofią „we care” – troszczymy się o ludzi i środowisko, w którym żyją. Poprzez oferowane produkty i serwisy marka Weber dba o dobre samopoczucie, tych którzy używają jej produktów (budują) lub mieszkają w budynkach, w których je zastosowano. Blisko współpracujemy się z wykonawcami budowlanymi – od szkoleń po bezpośrednie wsparcie na placu budowy. Tworzymy rozwiązania systemowe stanowiące odpowiedź na każde budowalne wyzwanie a ekspercką wiedzą dzielimy się z wykonawcami, dystrybutorami, architektami i inwestorami.

Weber - paleta Hematyt