rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Atmosfera Polska -Międzynarodowa grupa firm Atmosfera działa nie tylko na rynku Polski, ale i całej Europy. Urządzenia T „Atmosfera” skutecznie są wykorzystywane dla komfortowego zapewniania dostawy energii: szpitali, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowej, hoteli, obiektów prywatnych i komercyjnych.


Firma Atmosfera jest również aktywnym uczestnikiem międzynarodowych targów oraz profesjonalnych konferencji i spotkań o tematyce pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł.


Nasi eksperci są zawsze na bieżąco odnośnie do światowych innowacyjnych technologii oszczędzania i pozyskiwania energii z OZE. Cała produkcja jest oparta na sprawdzonych, przetestowanych, niezawodnych oraz certyfikowanych rozwiązaniach technicznych.


Współpracując z Atmosferą, otrzymujecie Państwo gotowe i kompleksowe rozwiązania inżynieryjne do produkcji energii dla Państwa obiektów, zapewniając optymalne połączenie kosztów instalacji oraz znaczącą redukcję wydatków eksploatacyjnych.


Kompleksowe rozwiązanie inżynieryjne -jest to kombinacja profesjonalnie zaprojektowanego projektu według potrzeb i oczekiwań Klienta, wykonanego na urządzeniach wysokiej klasy jakości, prawidłowo wykonanej instalacji oraz zapewnienie gwarancji, konserwacji i serwisu pogwarancyjnego.

Atmosfera Polska