rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Na początku zakres działalności firmy AG-CEL obejmował wdrażanie Systemu Zakładowej Kontroli Produkcji wyrobów budowlanych, opracowywanie Aprobat Technicznych, pomoc w kontrolach Nadzoru budowlanego oraz wprowadzanie do obrotu nowych wyrobów. Z racji swoich doświadczeń w pracy jako technolodzy w ramach wdrażania Systemu ZKP zlecaliśmy do laboratoriów zewnętrznych badania materiałów budowlanych. Zauważyliśmy jednak iż klienci wymagają kompleksowej obsługi, dlatego wyposażyliśmy naszą firmę w sprzęt laboratoryjny spełniający najsurowsze wymagania stawiane przez normy oraz Inwestorów co pozwoliło i pozwala nadal na obsługiwać duże firmy m.in. Budimex, Skanska, Lafarge, Projprzem i wiele innych zakładów prywatnych. Potwierdzeniem kompetencji i fachowości było uzyskanie certyfikatu laboratorium badawczego wydanego przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu z siedzibą w Warszawie.

Oprócz usług laboratoryjnych w zakresie betonu i wyrobów z betonu rozwinęliśmy także działania na obszarze diagnostyki, rzeczoznawstwa budowlanego, technologii betonów specjalnych oraz w badaniach geotechnicznych.

Z racji swoich możliwości logistycznych jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym regionie kraju. Ponad dwudziestoosobowa grupa inżynierów i laborantów z kompletnie wyposażonymi samochodami laboratoryjnymi jest gotowych w każdej chwili wspomóc Państwa w dziedzinie obsługi w zakresie wdrażania ZKP oraz obsługi laboratoryjnej zakładów prefabrykacji, węzłów betoniarskich oraz obsługi budów w zakresie usług laboratoryjnych.

Wykonywane przez Nas badania wykonujemy w sposób wiarygodny, rzetelny i bezstronny.

AG-CEL