rejestracja

Referencje: rss

1 2
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
List referencyjny od Firmy Swisspacer
Z przyjemnością potwierdzam, że nasza dotychczasowa, kilkuletnia współpraca z portalem www.pasywny-budynek.pl układa się bardzo dobrze. Profesjonalne podejście, sposób publikowania ważnych informacji oraz szybkość działania pozytywnie wyróżnia ten portal na rynku.
List referencyjny od Firmy ALUPROF
W Aluprof wierzymy, że aby przeciwdziałać skutkom zmian klimatycznych, do walki o "lepsze jutro" musi włączyć się branża budowlana.
List referencyjny od Firmy Joniec
Portal pasywny-budynek.pl jest miejscem, na którym regularnie prezentowane są informacje o produktach firmy JONIEC®, o nowościach wprowadzonych do oferty oraz aktualnościach z życia firmy. Wszystkie informacje są publikowane dzięki dużemu zaangażowaniu osób tworzących serwis - daje nam pewność, że osoby, które odwiedzają stronę pasywny-budynek.pl sa na bieżąco z ważnymi i istotnymi wiadomościami pochodzącymi od producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych. Polecam współpracę z portalem pasywny-budynek.pl, ponieważ jest to partner godny zaufania.
List referencyjny od Firmy Elwiz
Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości usług świadczonych przez portal www.pasywny-budynek.pl, który jest naszym Partnerem od października 2016
List referencyjny od Firmy WAGO ELWAG
Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z portalem www.pasywny-budynek.pl pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania i polecenia.
List referencyjny od Firmy CB
Niniejszym listem Firma CB S.A pragnie zarekomendować portal www.pasywny-budynek jako partnera profesjonalnie realizującego zadania reklamowo/marketingowe związane z Internetem.
List referencyjny od Firmy FLORIAN CENTRUM
Firma Florian Centrum S.A. korzysta z usług branżowego portalu internetowego ,,Pasywny-budynek.pl'' od niedawna.
List referencyjny od Firmy Gerard
Z przyjemnością polecamy współpracę z portalem www.pasywny-budynek.pl
List referencyjny od Firmy Saint-Gobain Construction Products Polska
Współpraca marki ISOVER z portalem www.pasywny-budynek.pl w zakresie publikacji materiałów merytorycznych i promocyjnych związanych z efektywnymi energetycznie rozwiązaniami izolacyjnymi oraz działaniami rynkowymi ISOVER przebiega bez zarzutu.
List referencyjny od Firmy KRISPOL
Firma KRIPSOL rekomenduje serwis internetowy Pasywny - Budynek jako rzetelnego partnera w zakresie działań PR, content marketingu i kampanii odsłonowych
1 2
Następny