rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Akcesoria i narzędzia: rss

1 2 3
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
Nieograniczona moc - na każdym podłożu Nowa szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 ECI od Festool
Festool gwarantuje nieograniczoną moc nowej szlifierki z osprzętem diamentowym... Dzięki jej sile można idealnie przygotować podłoże w krótkim czasie, bez wysiłku i bez zbędnych przerw. Bezszczotkowy i bardzo wydajny silnik EC-TEC w połączeniu z solidną przekładnią zapewniają wyjątkową trwałość.
Obsługa zleceń obróbki skrawaniem CNC
Obróbka CNC to o jedna z najpopularniejszych metod wytwórczych, przydatna nie tylko w masowej produkcji, ale i w tworzeniu prototypów, a nawet w odtwarzaniu uszkodzonych części.
Adams: Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi
Jest wiele proponowanych sposobów, które mają pomóc w poradzeniu sobie z owadami – od preparatów chemicznych, po świece zapachowe i rośliny.
Budujemy przydomową wiatę
Przydomowa wiata to wygodne rozwiązanie, które może być dobrą i tańszą alternatywą dla tradycyjnego garażu lub też stanowić jego uzupełnienie. Pod wiatą, oprócz samochodu, wygodnie przechowamy również rowery, sprzęt ogrodowy czy drewno opałowe. Jak wykonać i skutecznie uszczelnić taką konstrukcję i jakie formalności spełnić przed jej budową?
Jakie narzędzia ręczne są potrzebne na budowie?
Na wiosnę sezon budowlano-remontowy rusza na dobre. Na placu budowy zawsze dużo się dzieje: wyrównanie terenu, przygotowanie elementów do zbrojenia fundamentów, montaż drewnianej konstrukcji dachu, przycinanie blachy... te wszystkie czynności wymagają odpowiedniego sprzętu, aby praca przebiegała sprawnie i bezpiecznie. Jakie narzędzia ręczne są potrzebne, żeby mury pięły się do góry?
Czas na pierwsze, wiosenne ognisko
Wiosną przyroda budzi się do życia. O tej porze roku my też czujemy przypływ energii i częściej wychodzimy z domu. Aby wykorzystać sprzyjającą pogodę, warto zatem urządzić spotkanie w gronie najbliższych w ogrodzie.
Majsterkowanie – ciekawa pasja i sposób na stres
Zrób to sam, czyli DIY to nie tylko dobra metoda na domowe naprawy, lecz także skuteczny sposób na stres i relaks. Majsterkowanie odpręża, pozwala na kreatywne spędzanie czasu oraz rozwijanie nowych umiejętności. To praktyczne hobby łączy przyjemne z pożytecznym. Żeby zamienić pomysły w rzeczywistość, potrzebujemy też pomocników w postaci poręcznych narzędzi.
Drewno rozbiórkowe – jak je wykorzystać?
W aranżacji wnętrz coraz chętniej wykorzystujemy drewno rozbiórkowe. Powodów jest co najmniej kilka. Jakich? Chcemy mieć wokół siebie rzeczy oryginalne – „z duszą”, lubimy majsterkowanie, troszczymy się o środowisko i zasoby surowców naturalnych, które są przecież ograniczone, czy też pragniemy upiększyć dom małym kosztem. Dziś podpowiemy zatem, co możemy wyczarować ze starych desek, jak je odpowiednio selekcjonować i przygotować do dalszej pracy.
Przygotowani na zimę – o narzędziach, którą ułatwią usuwanie śniegu
Jeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.
Odkrywamy starą cegłę – jak to zrobić krok po kroku?
Nałożenie gładzi i malowanie lub tapetowanie to najbardziej popularne sposoby na wykończenie ścian. Jeśli mieszkamy w starszym budynku, możemy pokusić się jednak o inne rozwiązanie… Odkrycie oryginalnej cegły spod warstwy tynku pozwoli na stworzenie we wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. To zadanie możemy wykonać samodzielnie – jest ono pracochłonne, jednak „efekt wow” murowany! Przydatne będą dobrze dobrane narzędzia i zapał do działania.
1 2 3
Następny