rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Zimowa promocja OknoPlus pełna rabatów oraz innowacyjnych NOWOŚCI

image

A gdyby doskonały prezent dla naszego domu dostać jeszcze przed pierwszą gwiazdką? Z OknoPlus to nic trudnego. W zimowej promocji, która wystartowała 14 listopada, na klientów czekają zachwycające premiery produktowe, a do tego naprawdę wysokie rabaty. To tylko niektóre z korzyści przygotowanych dla klientów OknoPlus.Gorące nowości w gorących cenach
Jakość, bezpieczeństwo i design - korzyści dla Twojego domu, obok których nie możesz przejść obojętnie – tak najprościej w kilku słowach opisać moc profitów czekających na klientów decydujących się na zakup stolarki między 14 listopada a 30 grudnia. A że zimowa promocja zbiega się z tegorocznym jubileuszem 25-lecia marki, producent zdecydował się na niemałe zaskoczenie. Początek akcji to bowiem dzień premier dwóch absolutnych nowości, które dołączają do rodziny rozwiązań REVEAL.
 • Powiedzieć o nim rewolucyjne i unikalne, to jak nie powiedzieć nic. - Z ogromną dumą oddajemy w Państwa ręce kolejnego przedstawiciela kolekcji REVEAL – mówi Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus. UNIQUE to innowacja, którą OknoPlus dołącza do oferty jako pierwszy w Polsce. To jedyne okno aluminiowe w branży, które dzięki autorskiej technologii DSB (double static base) ma pakiety szybowe wklejane na taśmie na sucho!
 • Czym byłby surowy styl industrialny bez monumentalnych przeszkleń i światła, które wypełnia wysokie pomieszczenia? Kolekcja Reveal nie byłaby kompletna, gdyby nie miała w swoich zasobach propozycji dedykowanej budownictwu nowoczesnemu, postindustrialnemu, a także niezwykle klimatycznym kamienicom. Reveal Loft to kolejna nowość w ofercie OknoPlus, którą na tle konkurencji wyróżnia unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła.

Obie propozycje to 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, pakiet 56 mm w standardzie, ciepła ramka Swisspacer docinana w narożach pod kątem prostym, Uw poniżej 0,7 oraz niskie złożenie skrzydła z ramą, dzięki któremu mamy 9% więcej szyby w konstrukcjach – takich propozycji na rynku jeszcze nie było.
 • Zimowa promocja otwiera… nowe możliwości w personalizowaniu drzwi zewnętrznych Reveal. Do szerokiego wachlarza designerskich paneli dołączają nowe warianty inspirowane drewnem, betonem oraz fakturą rdzy.

Rabaty oferowane przez producenta mogą sięgać nawet 47%

A to nie wszystko
Dodatkowe korzyści

Czy można udoskonalić… doskonałe? Można! Z oknami ze szkłem ECLAZ w domu jest nie tylko atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także ciepło. Nowoczesne, designerskie przeszklenia zapewniają bowiem również odpowiedni poziom energooszczędności. W przypadku tych produktów to między innymi zasługa najcieplejszej na świecie ramki międzyszybowej Swisspacer. Zakup konstrukcji z tymi pakietami będzie premiowany bonem o wartości 99 zł do wybranego sklepu: IKEA, Douglas, Empik. Sprzedaż należy zarejestrować w specjalnym formularzu na stronie www.oknoplus.com.pl, po wpisaniu adresu wysyłki, bon będzie wysyłany do klienta przez OknoPlus. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego biorąc udział w promocji zimowej, klienci zyskują ubezpieczenie szyb na sumę 5000 zł na wypadek stłuczenia, pęknięcia, rozbicia. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór konstrukcji ALU, dodanie do zamówienia PVC aluminiowych konstrukcji przesuwnych lub zakup okna narożnego całoszklanego.


Promocja zimowa trwa do 30 grudnia 2022 roku.

 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

OknoPlus

E-mail: biuro@oknoplus.com.pl

WWW: www.oknoplus.com.pl

Tel: +48 12 277 58 80
Adres:
Zgodna 55
30-444 Kraków

MS więcej niż OKNA z Diamentem Forbesa 2022
31. edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA

Katalog firm

 • Daikin

  Daikin jest światowym liderem na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczy…
 • Robert Bosch

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to naj…
 • Wobet-Hydret

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ściekó…
  Wobet-Hydret

Polecamy
dodaj+ «»