rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


​Torggler: We Care - nowa linia produktów Life

image

Zależy nam na Twoim zdrowiu.

 


W 2020 roku ludzie wyproduowali 33 miliardy ton CO2. Torggler chcąc chronić środowisko naturalne opracował nową linię trwałych, ekologicznych materiałów uszczelniających opartych na naturalnych, surowcach odnawialnych.


Ochrona środowiska i zdrowia jest dla Torgglera sprawą najwyższej wagi, dlatego chcemy dawać jasny przykład: nowa linia produktów Life to wyraźny krok w kierunku bardziej zrównoważonego świata!
Nasza nowa linia uszczelniaczy to produkty z naturalnych, odnawialnych surowców w tej samej jakości i trwałości co zawsze!


Wybierz linię Life. Wybierz zmianę.

Wybierz Torggler, rozwiązanie przyjazne dla środowiska.


Znak Building Envelope określa kompletną linię uzupełniających się wzajemnie produktów Torggler, które mogą być stosowane do budowy i renowacji całego budynku (piwnic, fasad, okien i dachów). Produkty oznaczone tym znakiem są komplementarne względem siebie.


CAM (Minimalne Kryteria Środowiskowe) to wymagania środowiskowe określone dla różnych faz procesu zakupu, mające na celu identyfikację najlepszego rozwiązania projektowego, produktu lub usługi z punktu widzenia ochrony środowiska w całym cyklu życia, z uwzględnieniem dostępności na rynku.
CAM są zdefiniowane w ramach tego, co zostało ustalone w Planie zrównoważenia środowiskowego konsumpcji w sektorze administracji publicznej i są przyjęte Rozporządzeniem Ministra Środowiska Ochrony Lądu i Morza (IT).

ELASTOSIL® eco: Silikony, do produkcji których użyto surowców odnawialnych pochodzenia naturalnego, o takiej samej jakości i trwałości jak produkty tradycyjne.


KlimaHaus: CasaClima jest metodą certyfikacji energetycznej budynków zaprezentowaną w 2002 roku zgodnie z Dyrektywą Wspólnoty  Europejskiej 2002/91/EC, która po Protokole z Kioto zajmuje się kwestią certyfikacji energetycznej budynków.


GEV EMICODE® jest dobrowolnym oznaczeniem emisji lotnych i półlotnych związków organicznych (VOC i SVOC) wydanym przez GEV (Gemeinschaft Emissionskontrollierte Verlegewerkstoffe, Klebstoffe und Bauprodukte). Zgodnie z procedurą opracowaną i zdefiniowaną we współpracy z wiodącymi laboratoriami badawczymi, produkty stosowane w budownictwie są podzielone na klasy na podstawie ich emisji. Klasyfikacja EC1 Plus jest najwyższym standardem dla najniższych emisji lotnych związków organicznych.


W ofercie już:
Neutral Life - Odporny na pleśń, neutralnie utwardzalny uszczelniacz silikonowy o niskim module sprężystości.
Acetic Life - Odporny na pleśń, octowy uszczelniacz silikonowy o niskim module sprężystości.

Po szczegóły zaparaszamy również na stronę Producenta. 
 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Torggler Polska Sp. z o.o.

E-mail: biuro@torggler.pl

WWW: www.torggler.com/pl/pl/

Tel: +48 500 170 993
Adres:
Sadowa 6
95-100 Zgierz

31. edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»