rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Nowości: rss

1 2 3 4 5 6 ... 130
Następny
Temat
w góręw dół
A - Z
Wyświetlaj: 10 | 20 | 50 wyników
Temat
w góręw dół
A - Z
„Nie trać energii” - nowa kampania KRISPOL zwraca uwagę na konieczność termomodernizacji domów i oferuje pomoc w tej operacji - od wyceny po dotację
26 września br. marka KRISPOL ruszy z nową kampanią informacyjną z zakresu wymiany stolarki i termomodernizacji domu. Jej celem jest zwiększenie świadomości wśród właścicieli starszych budynków oraz ich rodzin, że mogą skorzystać z pomocy Partnerów Handlowych KRISPOL i Salonów KRISHOME w uzyskaniu dotacji, wyborze odpowiednich energooszczędnych produktów oraz szczelnego montażu.
Firma KACPERSKY zaprasza na nową stronę www
Szanowni Państwo, firma Kacpersky zmienia się dla Was i przygotowała nową stronę internetową.
Grupa MTP: Trzy dni dyskusji o odpadach podczas POLECO 2022
Jak powinien być zbudowany system gospodarki odpadami, aby osiągać najlepsze wyniki? Jakie dobre praktyki w tym zakresie sprawnie funkcjonują w naszym kraju? Na czym polega holistyczne zarządzanie odpadami? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy wydarzenia towarzyszącego targom POLECO, które w tym roku odbędą się w dniach 19-21 października.
Vents Group: Rozpoczęcie inwestycji produkcyjno-magazynowych w Niepruszewie
W sierpniu br. na terenach należących do naszej firmy w Niepruszewie zostały rozpoczęte prace budowlane, inicjujące tym samym wdrażanie planu inwestycyjnego VENTS GROUP oraz międzynarodowej grupy Blauberg.
Konkurs „OBIEKT ROKU W SYSTEMACH ALUPROF” rozstrzygnięty
W IV edycji międzynarodowego konkursu “Obiekt Roku w Systemach Aluprof” wyróżniono 10 najciekawszych realizacji, które są również laureatami wielu prestiżowych konkursów architektonicznych, co potwierdza ich wysoki poziom. Zwycięzcą została pracownia Kuryłowicz & Associates za projekt budynku Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Blachotrapez na liście Najlepszych Miejsc Pracy w Europie
Wyjątkowy informacja dla Blachotrapez – firma znalazła się w gronie finalistów Najlepszych Miejsc Pracy™ w Europie tworzonej przez Great Place to Work®. Zajmując 42 miejsce wśród dużych firm.
​SZANSA: nowości wersji ZWCAD 2023 – Webinary!
Nowa wersja ZWCAD 2023 Architecture to nowe możliwości projektowe dla różnych branż.
Synteza Oze: Czy pompa ciepła zużywa dużo prądu?
Czy wszechobecni hejterzy mają rację w kwestii zużywania prądu przez pompy ciepła?
INTERsoft zaprasza do obejrzenia cyklu webinariów poświęconych pracy z programem ArCADia BIM 14 i modułami branżowymi
System ArCADia BIM składa się obecnie z kilkunastu modułów branżowych oraz dodatkowych aplikacji narzędziowych ArCADia-IFC RVT i ArCADia-3D MAKER a także bezpłatnych rozszerzeń: ArCADia-TEXT i ArCADia-3D VIEWER.
Załoga Hörmann Polska zwycięża w zawodach Regatta Business Poland 2022 w klasie profesjonalnej
Stawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi – komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska.
Branża pomp ciepła w Polsce potrzebuje specjalistów
W okresie jesiennym najwięcej jest osób korzystających z możliwości dokształcenia się w zawodzie lub całkowitego przebranżowienia. Jest to też czas, w którym zaczynają być widoczne trendy na rynku pracy
Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata
Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły właśnie współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach – lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.
Firma Emiter zaprasza do nowego biura
Otwieramy nowe biuro w Warszawie.
Innowacyjne rozwiązania dla domów i mieszkań w „CENTRUM SZKOLENIOWO-AUTORYZACYJNYM KACPERSKY
Już na dniach w Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie nastąpi uroczyste otwarcie Centrum Szkoleniowo-Autoryzacyjnego Kacpersky wraz z inauguracyjnym szkoleniem autoryzacyjnym
Motoserce 2022 - ze wsparciem ISOVER, RIGIPS i WEBER
W sobotę 17 września w Strefie Carnall przy Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu szykuje się mnóstwo atrakcji podczas powakacyjnej edycji akcji Motoserce, którą wspiera tradycyjnie ISOVER wraz z RIGIPS i WEBER.
Wielkie sportowe emocje w Zakopanem! Blachotrapez Puchar Tatr 2022
Za nami kolejna edycja Blachotrapez Puchar Tatr. Święto skoków narciarskich odbyło się na Kompleksie Średniej Krokwi im. Bronisława Czecha w Zakopanem. Firma Blachotrapez po raz kolejny była Głównym Sponsorem wydarzenia organizowanego przez klub Eve-nemnet. Blachotrapez Głównym Sponsorem zawodów sportowych
Rusza jesienna edycja Festool Roadshow!
Już 26 września rusza w Polskę Festool Roadshow 2022. Podczas pokazów zostaną zaprezentowane nowości akumulatorowe takie jak zagłębiarka TS 60 K, ukośnica przesuwna KSC 60 oraz odkurzacze mobilne CTC SYS i CTC MINI/MIDI.
SZANSA: Już jest! aktualizacja ZWCAD 2023
Niedawno wydany ZWCAD 2023 wciąż jest dynamicznie rozwijany – właśnie ukazała się aktualizacja SP1 w obrębie tej wersji
FCOM: Nowe opakowanie - w 100% z recyklingu
Firma FCOM, producent farb termoizolacyjnych, poinformowała, że wkrótce swoje powłoki będzie pakowała w pojemnikach wykonanych w 100% z recyklingu. Zmiana opakowania nie wpłynie na jakość produktu - farba zachowa wszystkie swoje właściwości.
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2021 – uznanie dla firmy Blachy Pruszyński
Wiarygodność w biznesie to podstawa dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważna jest moralność płatnicza, transparentność finansowa oraz uczciwe powiązania korporacyjne i osobowe.
1 2 3 4 5 6 ... 130
Następny
Atum: Szkolenie projektowanie pomp ciepła

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»