rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Medal Europejski dla Hörmann Polska sp. z o.o.

image

Firma Hörmann Polska po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych polskich producentów – została jednym z laureatów XXXIII edycji Medalu Europejskiego. Doceniono segmentowe bramy garażowe z powierzchnią Duragrain.Medal Europejski to prestiżowa nagroda przyznawana już od 22 lat. Kapituła Nagrody – w której skład wchodzą członkowie Business Centre Club oraz przedstawiciele Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego – co roku wyróżnia najlepszych polskich producentów, liderów różnych branż, najbardziej godne zaufania instytucje, przedsiębiorstwa, wyższe uczelnie oraz media, które zasługują na dostrzeżenie i promocję. Celem Nagrody jest nie tylko wspieranie przedsiębiorczości, ale także rozpowszechnianie wartości europejskich w zakresie rozwoju gospodarczego. Nagroda stanowi rekomendację dla podmiotów, które spełniają najwyższe normy oraz charakteryzują się dynamicznym rozwojem potwierdzonym m.in. zdobytymi już nagrodami. Obie te cechy spełnia firma Hörmann Polska, a jej garażowe bramy segmentowe z serii Duragrain są tego najlepszym przykładem.

By spełniać marzenia
Firma Hörmann po raz kolejny została doceniona za kreatywny rozwój swojego produktu. Bramy garażowe Duragrain kojarzą się nie tylko z najwyższą jakością, ale także z finezją wzorów. Nasi eksperci doskonale wiedzą, że brama jest ważnym elementem elewacji każdego domu. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, firma Hörmann stworzyła aż 25 powierzchni dekoracyjnych, które wiernie imitują naturalny wygląd rozmaitych materiałów, takich jak beton, zardzewiała stal czy różne gatunki drewna. To jednak nie wszystko. Firma Hörmann daje swoim klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania zupełnie wyjątkowej bramy. Inwestor może skomponować indywidualny wzór, a nawet wykorzystać własne zdjęcie – nie istnieją dla nas praktycznie żadne ograniczenia. Wszystko dzięki innowacyjnemu podejściu producenta, który przez wiele lat poszukiwał najlepszej technologii, by spełniać marzenia swoich klientów.


W służbie piękna
Ważne jest dla nas także, aby produkt, który oferujemy, przez długie lata wyglądał dokładnie tak jak w momencie dokonywania zakupu. Dlatego powierzchnia Duragrain gwarantuje ochronę dekoracyjnego wzoru bram przed oddziaływaniem wszelkich czynników zewnętrznych, jak promieniowanie UV, wilgoć i mróz, a także przed zarysowaniami. Eksperci firmy Hörmann dokładają starań, by najnowsze rozwiązania technologiczne służyły pięknu naszych domów i ich harmonii z otoczeniem. Fakt docenienia naszego produktu Medalem Europejskim potwierdza kierunek, w którym podąża firma Hörmann, reagując na oczekiwania, a także marzenia swoich klientów.


 KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

Hörmann Polska

E-mail: info@hormann.pl

WWW: www.hormann.pl

Tel: infolinia 801 500 100 /Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora
Adres:
Otwarta 1
62-052 Komorniki

31. edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»