rejestracja

Finansowanie

Projekty

Fundamenty

Stropy

Ściany

Przegrody

Dachy

Okna

Drzwi

Podłogi

Schody

Izolacje

Instalacje

Wyposażenie

Bramy

Ogrodzenia

Tarasy

Ogrody


Firma AGS Sp. z o.o. uzyskała certyfikaty ISO

image

AGS Sp. z o.o., firma specjalizująca się w produkcji systemów mocowań do elewacji wentylowanych, uzyskała certyfikat ISO 9001-2015, który potwierdza spełnienie najwyższych standardów jakościowych w obszarze produkcji pasywnych mocowań do budownictwa.
AGS stawia wyłącznie na najwyższej jakości energooszczędne rozwiązania. Innowacyjne mocowania do elewacji wentylowanych produkcji AGS przyczyniają się do osiągania bardzo dobrych parametrów izolacyjnych, ograniczając tym samym występowanie mostków termicznych. Wyroby AGS cechują się wyjątkowo wysoką odpornością na korozję – do klasy korozyjności C5.
 
AGS Certyfikat 1AGS Certyfikat 3

Firma dba nie tylko o wysoką jakość swoich produktów, ale pokazuje również, że produkuje w sposób odpowiedzialny z dbałością o środowisko naturalne. Potwierdzeniem tego jest otrzymany Certyfikat ISO 14001, gwarantujący spełnienie i stosowanie międzynarodowych zasad środowiskowych.
Uzyskanie certyfikatu nie było jednak celem samym w sobie, lecz wynikiem złożonych działań prowadzonych przez firmę AGS. Firma sformułowała nowe cele środowiskowe, które chce realizować. Wśród nich znalazły się między innymi: zasilanie zakładu produkcyjnego energią słoneczną, pozyskaną z instalacji fotowoltaicznych, czy chociażby sukcesywna wymiana obecnej floty samochodowej na pojazdy elektryczne.KONTAKT wyślij zapytanie ofertowe

AGS Sp. z o.o.

E-mail: biuro@ags.org.pl

WWW: www.ags.org.pl

Tel: + 48 24 235 40 79
Adres:
ul. Kleszczowa 18
02-485 Warszawa

Atum: Szkolenie projektowanie pomp ciepła

Katalog Firm

 • Krop System

  Rozpoznawalna jakość i innowacyjność oferty Blachotrapez były punktem wyjścia…
  Krop System
 • Corab

  Corab S.A. to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w elektronice i pr…
  Corab
 • Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

  Dorken Delta zajmuje się rozwiązaniami dla dachów skośnych i płaskich,…
  Dorken Delta Folie Sp. z o.o.

Polecamy
dodaj+ «»